Progress sinu kõhutervises

Neile, kes soovivad nautida toitu ilma sellega kaasneva ebamugavuse või raskustundeta.

See kursus on sulle kasulik, kui:

Kursus on loodud just nende väljakutsetega tegelemiseks. Ja muidugi aitab see sul oma kõhusemudega hästi läbi saada.

SOOLESTIKU TERVIS = SINU TERVIS

Kui oskame teha oma kõhubakterid õnnelikuks, teevad ka nemad meid õnnelikuks. Kursusel saad teada, kuidas seda siis täpsemalt teha.

miks me seda teeme

Kursus on loodud eesmärgiga, et sa tunneks end oma kehas kergelt

mida oodata

Võtsin arvesse, et sarnaselt minule soovid mõista oma keha ja kuidas see töötab

seedeprobleemidest vaba

mida sa täpsemalt teada saad

Kursuse kava

Sind ootavad erinevad abimaterjalid, iseläbitavad videod, ja praktilised tööriistad, mille abil:

Kõlab nagu plaan?

Veebikursus on omas tempos läbitav.

Sinupoolne investeering 99€

Head sõnad armsatelt naistelt

Ehk mida kliendid räägivad

mida teised on juurde küsinud

Ehk korduma kippuvad küsimused

Kursus on jaotatud 4 fookuse vahel.

Sa võid neid läbida täpselt selles tempos, mis sinu jaoks on õige.

Soovitan aga jätta erinevate teemafookuste vahele vähemalt nädala, mille käigus sa saadud infot ka rakendada ning praktikasse viia saad (tehes läbi ka soovituslikud nn kodused ülesanded).

Kui sa tunned, et seedeprobleemid (olgu selleks kõhukinnisus, puhitustunne,  valu alakõhus iiveldus vm.) on su iganädalased kaaslased või oled pikemat aega maadelnud aknega ja nahatervisega laiemalt, siis ma soovitan sul endalt küsida: Kas ma olen piisavalt oluline, et sellega tegeleda ja selle jaoks aega leida? Usun, et vastad sellele “jah” 🙂

Aga sul on võimalik seda kursust teha ka omas tempos, sest eks elul on kombeks visata vahepeal ootamatusi ette.  

Kõigile, kes osalesid “Progress kõhutervises” live kursusel, said ka Tervise Progress liikmelisusele kursuse perioodil ligi. Nüüd, kus programm on järele vaadatav ja ise läbitav, siis Tervise Progress liikmelisus enam automaatselt ei sisaldu. Saad selle eraldi soetada siin.

Kursuse üks osa on järelvaadatavad live kohtumised, mis toimusid oktoobris 2023, kui kursus toimus reaalajas. Sel perioodil kohtusime kord nädalas Zoomis, kus andsin ülevaate selle nädala fookusest, selgitasin, miks me sellele fookust seame ja milliseid tööriistu see nädal avastada (ning miks). 
Need toimunud live kohtumised on sulle kursuse keskkonnas kättesaadavad, kuid eraldi rohkem live kohtumisi planeeritud ei ole, sest nüüdsest on tegu iseläbitava programmiga ehk igaüks, kes selle soetab, läbib seda omas tempos. 
Soovitan sul kaaluda Tervise Progress liikmelisuse grupiga, kus aga live kohtumisi toimub mitmeid kordi kuus.

Kursust soetades registreerid sa endale konto Tervise Progress lehel. Sealjuures määrad ka, millise emaili aadressi ja parooliga sa edaspidi terviseprogress.ee lehele sisse saad logida. 
Kui kursus soetatud ja oled terviseprogress.ee lehele sisse loginud,  lisanduvad kõik materjalid sinu  töölauale -> Aktiivsed kursused-> “Progress sinu kõhutervises” kursus. Seal avaneb iga nädal uus video koos allalaetavate lisamaterjalidega. 

Kursuse esimesel nädalal tutvustan erinevaid levinumaid seedeprobleeme, sündroome ja haigusi (sh Chroni tõbi, Candida, Helico, SIBO jne.) – kuidas mõista, kas on oht, et sul on mõnega neist vaja esmalt tegeleda ja kui, siis millised on järgmised sammud. Ütleme nt, et kui sul on Candida pärmseene vohamise kahtlus, siis annan ülevaate järgmistest sammudest. 

Jah, kuid vaid sümptomipõhiseid. Arstide ja teiste tervishoiuettevõtete läbiviidavaid vere-, hingeõhu-, või väljaheiteproovide testidest teen ma küll ülevaate, kuid kuna igal inimesel, kes kursuse ostab, on erinevad vajadused, siis ei pidanud ma mõistlikuks mingit konkreetset testi siia paketi sisse tuua.  

koolituse läbiviijast

Helle Tõnts on tervisearengutreener, kes on lõpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud Institute of Transformational Nutrition kooli

Helle Tõnts on tervisearengutreener, kes on lõpetanud  rahvusvaheliselt tunnustatud Institute of Transformational Nutrition kooli ning spetsialiseerunud seedetrakti tervisele. 

Nutrition meie mõistes tähendab kõike, mis meid (ja meie kõhubaktereid) toidab – toit, uni, liikumine, stress, suhe iseenda ning enda lähedastega. 

Meie keha on tervik ning kõik mõjutab kõike. Lisaks ei ole maailmas ühtegi teist sellist inimest nagu oled sina – keegi ei ole elanud sama elu, kogenud samu kogemusi, toitunud või liikunud täpselt samamoodi. Sinu ainevahetus, vaimne seisund ja mikrobioom on unikaalsed seega on ka järgmine õige samm, mis sind edasi aitab, sinule unikaalne.

Avastame selle sammu koos. 

Scroll to Top