Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe terviseprogress.ee (edaspidi Veebipood) omanik on TERVISE PROGRESS OÜ (registrikood 16796716), asukohaga Pärna 2-2, Pärnu.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuse ostmisel.
Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuse kirjelduse juurde. Kõik veebipoes müüdavate teenuste hinnad on eurodes.
Teave teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.

Tellimuse vormistamine
Teenusega liitumiseks tuleb sisestada oma kontaktandmed ja valida sobiv teenus vastava teenuse lingi juures,  mis suunab maksma.  Makse sooritamiseks suunatakse turvaliselt pangalinkide juurde või palutakse sisestada pangakaardi andmed. 
Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pärast teenuse eest tasumist saadetakse kinnituslink koos edasiste juhistega teenuse tarbimiseks e-posti aadressile.


Kui teenust ei ole mingil põhjusel võimalik osutada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kuna tegemist ei ole füüsilise tootega, siis muudel juhtudel 14-päeva tagastuse võimalust ei pakuta.

Pretensiooni esitamise õigus
Ostjal on õigus teenusega rahulolematuse korral pöörduda hiljemalt kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@tervisearengutreener.ee või helistada telefonil: +37256908472
Kui Veebipoest ostetud teenusel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, kannab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@tervisearengutreener.ee või helistada telefonil: +37256908472

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Scroll to Top